KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8652360

nr 865 2360

Eva Ljungdahl

(f. 1946), Sverige

Akvarell, Eva Ljungdahl (f. 1946), fruktstilleben, signerad, 16x25

Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

400 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2013
kl 20:43:45

Eva Ljungdahl

Läs mer om Eva Ljungdahl